İletişim

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

7 comments

 • Ediz Sözüer dedi ki:

  Merhabalar. BU ürüne ait driver yüklemişsiniz sağolun. Ancak bizim sorunumuz bunun güç girişine takılacak kabloyu nereden bulacağımız. S-link SL-3EX6 PCI Express Usb 3.0 4 Port Kart

  Bu ürünü satın aldım fakat üzerinde 4 pin (yatay) ve dişi bir güç girişi var. Benim güç kaynağım 8 pin girişli. Saatlerce aradım ama bu güç girişine uygun bir çevirici kablo bulamadım. Bulduklarım hep erkek 4 pin kablolar. Biz bu cihazı nasıl kullanacağız Allah aşkına? Aldım elimde kaldı! İçine dönüştürücü kablosunu koymamışlar, bari kabloyu nereden ve nasıl temin edeceğimi söyleselermiş! Ben hiç bir yerde bulamadım.

  Bana bu güç girişine uygun hangi kabloyu, nereden almam gerektiği konusunda yardımcı olabilirseniz çok makbule geçecek.

  Ediz Sözüer 0505-5067661

  • admin dedi ki:

   edip bey merhaba o kablo basit bir kablo bana power supply resmini atın ben size temin etmeniz konusunda yardımcı olayım

 • seda dedi ki:

  merhaba XP bilgisayarım sunucuda paylaşılan klasörlere ip ya da bilgisayar ismi ile erişim sağlayamıyorum. Aynı sorunu win 10 bilgisayarlarda yaşamıştım. sayenizden çözdüm aynı sorun XP bilgisayarda da yaşıyorum bunda nasıl bir yol izleyebilirim yardımcı olur musunuz?

  • admin dedi ki:

   merhaba;
   xp işletim sisteminde denemedim hiç aynı yöntemin olabileceğini sanmıyorum açıkcası uzaktan bağlantı ağlayabiliriseniz bakabilirm.

 • Merve dedi ki:

  özel isimler büyük harfle başlar Muhammed bey

 • EMRE dedi ki:

  SEN KRALSIN

  http://www.muhammedugurlu.com.tr/windows-10-ag-yolu-bulunamadi.php

  1231241241231312341 tane yol denedim, bir tanesi çözmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.